Powiększanie piersi tłuszczem – często zadawane pytania

Kategorie: Lifestyle

Nie wszystkie kobiety są zadowolone z wyglądu swoich piersi. Niejedna chciałaby je powiększyć, ale nie odpowiada im umieszczanie implantów, co jest metodą bardzo inwazyjną. Dlatego też, coraz większym zainteresowaniem cieszy się powiększanie piersi, które wykonywane jest przy zastosowaniu własnej tkanki tłuszczowej. Co istotne, takie powiększanie piersi jest mniej inwazyjne, pozwala nie tylko na niewielkie zwiększenie ich rozmiaru, ale również odpowiednie ich wymodelowanie.

Dodatkowo, jeśli poświęcimy trochę czasu na dokładne zapoznanie się z opisem tej metody, to dowiemy się, że niesie ona ze sobą jeszcze wiele innych, pozytywnych efektów. Nic więc dziwnego, że powiększanie piersi tkanką tłuszczową cieszy się tak dużym zainteresowaniem. Nie mniej warto poznać odpowiedzi na najważniejsze pytania, zanim podejmiemy ostateczną decyzję na ten temat.

Czy interesuje nas powiększanie piersi?

Chcemy zwiększyć rozmiar swoich piersi? A może przeszkadza nam asymetria jaka jest między nimi i chciałybyśmy ją wyrównać? Jeśli tak właśnie jest, to może się okazać, że odpowiednią propozycją dla nas będzie powiększanie piersi z wykorzystaniem naszej własnej tkanki tłuszczowej.

Takie działanie jest mniej inwazyjne, a więc możemy tylko niewiele powiększyć nasz biust, co pozwoli na usunięcie asymetrii. Co więcej, łatwiej jest również wymodelować piersi w ten sposób, a więc może się okazać, że niewiele będzie potrzeba, abyśmy były w końcu z nich zadowolone. Warto również wiedzieć, że takie powiększanie piersi jest mniej inwazyjne, więc choć są obrzęknięte, to nie bolą. Tłuszcz jest podawany przez wiele wkłuć, a to oznacza, że po krótkim czasie nie będzie po nich nawet śladu.

Jakie zalety ma takie powiększanie piersi

Dla jednych już sam fakt, że takie powiększanie piersi jest mniej inwazyjne, a więc i mniej bolesne, może być dostatecznym argumentem za tym, aby właśnie w ten sposób dokonać takiego zabiegu, przy wykorzystaniu własnej tkanki tłuszczowej. Warto również spojrzeć na inne zalety, które będą się wiązały z takim rozwiązaniem. Skoro takie powiększanie piersi ma się odbywać przy wykorzystaniu tłuszczu własnego, to oznacza, że musi on być skądś pobrany. Zazwyczaj są to takie miejsca jak brzuch, uda czy biodra, przez co nie tylko będziemy mogły pochwalić się większymi i bardziej kształtnymi piersiami, ale również mniejszym obwodem w tych miejscach, z których ten tłuszcz został pobrany.

Jeśli zdecydujemy się na takie powiększanie piersi, to warto wiedzieć, że zabieg odbywa się w znieczuleniu ogólnym, a w klinice będziemy musiały być nie dłużej niż przez dobę, jeśli oczywiście wszystko będzie tak jak należy. Jeśli interesuje nas powiększanie piersi, to powinnyśmy sprawdzić jakie mamy możliwości. Z jednej strony oferowane są nam implanty, jednak tutaj mamy do czynienia z metodą bardzo inwazyjną, co może zniechęcać niektóre panie. Dlatego warto wiedzieć, że istnieje powiększanie piersi przy wykorzystaniu tkanki tłuszczowej, która jest mniej inwazyjna, a co ważniejsze, jej pozytywnym efektem jest również to, że zmniejszamy obecność tkanki tłuszczowej w takich miejscach, jak brzuch, uda czy biodra.

Co niesamowite w tym wszystkim, to mamy tutaj do czynienia z mniejszym bólem niż przy implantach, a dodatkowo tłuszcz, który się przyjmie, pozostaje w tym miejscu na stałe, co oznacza, że nie musimy się obawiać, że za jakiś czas nasze piersi się zmniejszą czy ulegną odkształceniu. W przypadku, gdy zdecydujemy się na takie powiększanie piersi możemy być też pewne, że szybciej wrócimy do normalnej aktywności.