Jakie wizytowniki wybrać do firmy

Kategorie: Moda

Prowadząc firmę musimy przygotować odpowiednie wizytówki dla wszystkich pracowników, którzy będą działali w terenie, którzy będą stykali się z różnymi osobami. Podarowanie takiej wizytówki z prośbą o kontakt jeśli zajdzie taka potrzeba, będzie wyglądało bardzo profesjonalnie, ale to oznacza, że poza samymi wizytówkami powinniśmy również zamówić wizytowniki. Tak, aby wszystkie kartoniki były razem, ponieważ wyjmowanie ich z wizytownika będzie lepsze niż sięganie po nie do kieszeni czy portfela. Nie mówiąc o tym, że w takim profesjonalnym opakowaniu będą odpowiednio chronione, nie ulegną zniszczeniu, a więc także będą się prezentowały profesjonalnie. Ale nie zapominajmy, że nie tylko rozdajemy wizytówki naszej firmy, ale również niejednokrotnie otrzymujemy wizytówki od kontrahentów i potencjalnych usługodawców, a to oznacza, że musimy mieć również wizytownik, który pozwoli nam na utrzymanie porządku w tych wizytówkach, które sami otrzymujemy. Przez lata uzbiera się ich z pewnością sporo, dlatego warto pomyśleć nad odpowiednim rozwiązaniem.

Co wybrać?

Jeśli mamy swoje wizytówki i chcemy mieć pewność, że w każdej sytuacji będą się one prezentowały profesjonalnie, tak jakbyśmy dopiero co odebrali je z drukarni, że nie będziemy musieli się martwić tym, że się zniszczą, zabrudzą czy pogniotą, to należy zainwestować w odpowiedniej jakości wizytowniki. Mogą one być takie mniejsze, tylko tak, aby zmieściło nam się w nich kilkadziesiąt wizytówek, które zawsze będziemy mieli przy sobie. Wówczas naprawdę nie potrzebujemy dużych wizytowników, bo w każdej chwili będziemy mogli je uzupełnić nowymi kartonikami.

Ale jeśli do takiego wizytownika, chcemy też wkładać te wizytówki, które otrzymujemy od innych firm, to wówczas warto zainwestować w taki większy wizytownik, który będzie miał kilkadziesiąt okienek, dzięki czemu każdą z wizytówek będziemy mogli trzymać osobno. Z jednej strony łatwiej będzie nam znaleźć tą, której będziemy potrzebować, z drugiej całość będzie prezentowała się bardziej przejrzyście. Takie wizytowniki mogą być wykonane ze skóry, a to oznacza, że nie tylko będą bardzo wytrzymałe, ale jednocześnie będą się prezentowały bardzo elegancko i profesjonalnie.

Nie tylko przy sobie

Mając wiele wizytówek od innych firm, powinniśmy zadbać o to, aby mieć do nich łatwy dostęp i żeby mieć w nich porządek. Z jednej strony możemy zdecydować się na wizytowniki, które będą w formie książki i tam w oddzielnych kieszonkach trzymać każdy kartonik. Z drugiej jednak strony warto popatrzeć na takie wizytowniki, które są stworzone specjalnie z myślą o tym, aby położyć je na biurku. Mogą one być niewielkie i mieć formę koła, a mogą być podłużne. Wówczas będziemy mogli w nie wpinać wizytówki i co więcej będziemy mogli je umieszczać alfabetycznie, a więc znalezienie odpowiedniego kartonika będzie jeszcze łatwiejsze. Zobaczmy jakie wizytowniki są nam oferowane i zastanówmy się, który z nich najlepiej sprawdzi się w naszym przypadku.

Może się wówczas okazać, że przy sobie będziemy chcieli mieć taki w formie książki, a na biurku taki przeznaczony specjalnie do tego miejsca.